ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
DeLonghi Stilosa Advanced EC235.BK Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Çok Amaçlı Kahve Makinesi |
| Güç | 1100 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve Çekirdek Kahve |
| Su Kapasitesi | 1 litre |
| İçecek Türleri | Espresso Cappuccino |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Sıcak Tutma Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Ayarlanabilir Damlama Tepsisi Buhar Fonksiyonu Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Pod Haznesi Süt Sistemi |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Kablosuz Kullanım | Yok |
| Basınç Gücü | 15 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 4.3 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Cam Hazne | Yok |
| Kahve Öğütücü | Yok |
| Ürün Kodları | EC235.BK |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Süt Köpürtücü | Var |