ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch TIE20119 Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tam Otomatik Kahve Makinesi |
| Güç | 1300 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve Çekirdek Kahve |
| Su Kapasitesi | 1.4 litre |
| İçecek Türleri | Espresso Cappuccino Latte Macchiato Köpüklü Süt |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Otomatik Temizleme Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Kireç Temizleme LCD Ekran Öğütme Ayarı Tek Tuşla Kontrol |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Basınç Gücü | 15 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 7 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Var |
| Ürün Kodları | TIE20119 |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Süt Köpürtücü | Var |
| Çekirdek Haznesi | 250 gr |
| Su Filtre Sistemi | Var |
| Kılavuz | Bosch TIE20119 Kahve Makinesi Kılavuz |