ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch Tassimo Style Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Çok Amaçlı Kahve Makinesi |
| Güç | 1400 W |
| Kahve Tipi | Kapsül |
| Su Kapasitesi | 700 ml |
| İçecek Türleri | Filtre Kahve Espresso Cappuccino Caffè Crema Latte Macchiato Sıcak Çikolata Çay Latte Macchiato Sıcak Süt |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Otomatik Temizleme Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Bardak Tutucu Çıkarılabilir Su Tankı Dokunmatik Kontrol Paneli Eko Mod Kireç Temizleme LED Gösterge |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Kırmızı Krem Siyah Turuncu |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 2.6 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Yok |
| Ürün Kodları | TAS1102 TAS1103 TAS1104 TAS1106 TAS1107 |
| Sesli İkaz | Var |