ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko CEP 5302 B CaffeExperto Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Çok Amaçlı Kahve Makinesi |
| Güç | 1628 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve |
| Su Kapasitesi | 1.1 litre |
| İçecek Türleri | Espresso Double Espresso |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Bardak Isıtıcı Çıkarılabilir Su Tankı Dokunmatik Kontrol Paneli Kireç Temizleme Ölçü Kaşığı Pod Haznesi Posa Haznesi S |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Basınç Gücü | 15 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 3.5 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Yok |
| Ürün Kodları | CEP 5302 B |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Süt Köpürtücü | Var |
| Kılavuz | Beko CEP 5302 B CaffeExperto Kahve Makinesi Kılavuz |