ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ariete 1380/10 Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Çok Amaçlı Kahve Makinesi |
| Güç | 1300 W |
| Kahve Tipi | Çekirdek Kahve |
| Su Kapasitesi | 1.1 litre |
| İçecek Türleri | Espresso |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Bardak Isıtıcı Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Çıkarılabilir Su Tankı Güvenlik Kilidi Öğütme Ayarı Paslanmaz Çelik Ön Yü |
| Renk Seçenekleri | Inox |
| Basınç Gücü | 15 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 5.28 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Yok |
| Ürün Kodları | 1380/10 |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Süt Köpürtücü | Var |
| Çekirdek Haznesi | 220 gr |
| Kılavuz | Ariete 1380/10 Kahve Makinesi Kılavuz |