ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Xeon Silver 4210R
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Cascade Lake |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon Silver |
| İşlemci Modeli | X-S-4210R |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon |
| İşlemci Türü | Sunucu |
| Jenerasyon | 2.Nesil Intel Xeon |
| İşlemci Üst Modeli | X-S-4210 |
| Çıkış Dönemi | 1.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | Intel Hyper-Threading Intel SpeedStep Intel Turbo Boost 2.0 Intel vPro Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x AVX-512 Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel R |
| Çekirdek | 10 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 20 |
| Temel Frekans | 2.4 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.2 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 640 KB |
| Önbellek L2 | 10 MB |
| Önbellek L3 | 13.75 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 100 W |
| Soket | LGA3647 |
| Sıcaklık | 84 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Bellek Kanalı | 6 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 48 |
| PassMark Puanı | 15.121 |