ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Xeon Silver 4110
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Skylake |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon Silver |
| İşlemci Modeli | X-S-4110 |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon |
| İşlemci Türü | Sunucu |
| İşlemci Üst Modeli | X-S-4110 |
| Çıkış Dönemi | 3.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 Intel Hyper-Threading Intel SpeedStep Intel Transactional Synchronization Extensions (TSX-NI) Intel Turbo Boost 2.0 Intel vPro Sanallaştırma SSE |
| Çekirdek | 8 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 16 |
| Temel Frekans | 2.1 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.0 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Önbellek L1 | 512 KB |
| Önbellek L2 | 8 MB |
| Önbellek L3 | 11 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 85 W |
| Soket | LGA3647 |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Bellek Kanalı | 6 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 48 |
| PassMark Puanı | 10.453 |