ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Xeon Platinum 8268 (CD8069504195101)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Cascade Lake |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon Platinum |
| İşlemci Modeli | X-P-8268 |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon |
| İşlemci Türü | Sunucu |
| İşlemci Üst Modeli | X-P-8268 |
| Çıkış Dönemi | 2.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 EPT Intel Hyper-Threading Intel Optane Intel SpeedStep Intel Turbo Boost 2.0 Intel vPro SSE 4.2 VT-x AVX-512 Execute Disable Bit Intel AES Yeni Y |
| Çekirdek | 24 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 48 |
| Temel Frekans | 2.9 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.9 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 896 KB |
| Önbellek L2 | 14 MB |
| Önbellek L3 | 35.75 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 205 W |
| Soket | LGA3647 |
| Sıcaklık | 84 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Hızı | 2933 MHz |
| Bellek Kanalı | 6 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 48 |
| PassMark Puanı | 31.632 |