ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Xeon Gold 6430
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Sapphire Rapids |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon Gold |
| İşlemci Modeli | X-G-6430 |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Bellek Türü | DDR5 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon |
| İşlemci Türü | Sunucu |
| İşlemci Üst Modeli | X-G-6430 |
| Çıkış Dönemi | 1.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 EPT Intel Hyper-Threading Intel Turbo Boost 2.0 SSE 4.2 VT-x AVX-512 Execute Disable Bit Intel Advanced Matrix Extensions (AMX) Intel AES Yeni Yö |
| Çekirdek | 32 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 64 |
| Temel Frekans | 2.1 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.4 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 2.5 MB |
| Önbellek L2 | 64 MB |
| Önbellek L3 | 60 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 270 W |
| Soket | LGA4677 |
| Sıcaklık | 72 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Hızı | 4400 MHz |
| Bellek Kanalı | 8 |
| PCIe Sürümü | 5.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 80 |
| PassMark Puanı | 82.506 |