ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Xeon Gold 6330 (BX806896330)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Ice Lake |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon Gold |
| İşlemci Modeli | X-G-6330 |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon |
| İşlemci Türü | Sunucu |
| İşlemci Üst Modeli | X-G-6330 |
| Çıkış Dönemi | 2.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 EPT Intel Hyper-Threading Intel Optane Intel Turbo Boost 2.0 SSE 4.2 VT-x AVX-512 Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel C |
| Çekirdek | 28 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 56 |
| Temel Frekans | 2.0 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.1 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 2.24 MB |
| Önbellek L2 | 35 MB |
| Önbellek L3 | 42 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 205 W |
| Soket | LGA4189 |
| Sıcaklık | 88 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Hızı | 2933 MHz |
| Bellek Kanalı | 8 |
| PCIe Sürümü | 4.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 64 |