ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Xeon Gold 6134 (CD8067303330302)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Skylake |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon Gold |
| İşlemci Modeli | X-G-6134 |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon |
| İşlemci Türü | Sunucu |
| İşlemci Üst Modeli | X-G-6134 |
| Çıkış Dönemi | 3.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 EPT Intel Hyper-Threading Intel SpeedStep Intel Turbo Boost 2.0 Intel vPro Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x AVX-512 Execute Disable Bit Intel AES Yeni |
| Çekirdek | 8 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 16 |
| Temel Frekans | 3.2 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.7 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Önbellek L1 | 500 KB |
| Önbellek L2 | 8 MB |
| Önbellek L3 | 24.75 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 130 W |
| Soket | LGA3647 |
| Sıcaklık | 79 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Kanalı | 6 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 48 |
| PassMark Puanı | 16.519 |