ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Xeon E5-2683 v4 (BX80660E52683V4)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Broadwell |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon E5 |
| İşlemci Modeli | X-2683v4 |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon |
| İşlemci Türü | Sunucu |
| İşlemci Üst Modeli | X-2683 |
| Çıkış Dönemi | 1.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 Boşta Bekleme EPT Intel Hyper-Threading Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 Intel vPro Sanallaştırma VT-x Enhanced Intel SpeedStep Execute |
| Çekirdek | 16 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 32 |
| Temel Frekans | 2.1 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.0 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 1 MB |
| Önbellek L2 | 4 MB |
| Önbellek L3 | 40 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 120 W |
| Soket | LGA2011-3 |
| Sıcaklık | 84 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Bellek Kanalı | 4 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 40 |
| PassMark Puanı | 17.668 |