ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Xeon E5-2678 v3
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Haswell |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon E5 |
| İşlemci Modeli | E5-2678V3 |
| Transistör Mesafesi | 22 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon |
| İşlemci Türü | Sunucu |
| İşlemci Üst Modeli | E5-2678 |
| Çıkış Dönemi | 2.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 FMA3 Intel Hyper-Threading Intel SpeedStep Intel Transactional Synchronization Extensions (TSX-NI) Intel Turbo Boost 2.0 Sanallaştırma SSE 4.2 VT |
| Çekirdek | 12 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 24 |
| Temel Frekans | 2.5 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.1 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 768 KB |
| Önbellek L2 | 3 MB |
| Önbellek L3 | 30 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 120 W |
| Soket | LGA2011-3 |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 40 |
| PassMark Puanı | 14.705 |