ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Xeon E5-2630 (BX80621E52630)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Sandy Bridge EP |
| Çıkış Yılı | 2012 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon E5 |
| İşlemci Modeli | E5-2630 |
| Transistör Mesafesi | 32 nm |
| Bellek Türü | DDR3 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon |
| İşlemci Türü | Sunucu |
| İşlemci Üst Modeli | E5-2630 |
| Çıkış Dönemi | 1.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX Boşta Bekleme Intel Hyper-Threading Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel vPro Sanallaştırma VT-x Intel Demand Based Switching Intel Smart Cac |
| Çekirdek | 6 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 12 |
| Temel Frekans | 2.3 GHz |
| Artırılmış Frekans | 2.8 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 384 KB |
| Önbellek L2 | 1.5 MB |
| Önbellek L3 | 32 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 95 W |
| Soket | LGA2011 |
| Sıcaklık | 77.4 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Hızı | 1333 MHz |
| Bellek Kanalı | 4 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 40 |
| PassMark Puanı | 6.110 |