ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Pentium G2020
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Ivy Bridge |
| Çıkış Yılı | 2013 |
| İşlemci Serisi | Intel Pentium G |
| İşlemci Modeli | G2020 |
| Transistör Mesafesi | 22 nm |
| Bellek Türü | DDR3 |
| İşlemci Ailesi | Intel Pentium |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 3.Nesil Intel Pentium |
| İşlemci Üst Modeli | G2020 |
| Çıkış Dönemi | 1.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | Boşta Bekleme Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x Intel Smart Cache |
| Çekirdek | 2 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 2 |
| Temel Frekans | 2.9 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 128 KB |
| Önbellek L2 | 512 KB |
| Önbellek L3 | 3 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 55 W |
| Soket | LGA1155 |
| Sıcaklık | 65 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | HD Graphics |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 1333 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 2.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 16 |
| PassMark Puanı | 2.762 |