ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Pentium E6500
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Wolfdale |
| Çıkış Yılı | 2008 |
| İşlemci Serisi | Intel Pentium E |
| İşlemci Modeli | E6500 |
| Transistör Mesafesi | 45 nm |
| Bellek Türü | DDR3 |
| İşlemci Ailesi | Intel Pentium |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| İşlemci Üst Modeli | E6500 |
| Çıkış Dönemi | 1.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | Boşta Bekleme Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Sanallaştırma |
| Çekirdek | 2 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 2 |
| Temel Frekans | 2.93 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 64 KB |
| Önbellek L2 | 2 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 65 W |
| Soket | LGA775 |
| Sıcaklık | 74 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 1066 MHz |
| PassMark Puanı | 1.762 |