ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core Ultra 7 265F (BX80768265F)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Arrow Lake |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | U7-265F |
| Transistör Mesafesi | 3 nm |
| Bellek Türü | DDR5 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 2.Nesil Intel Core Ultra |
| İşlemci Üst Modeli | U7-265 |
| Çıkış Dönemi | 1.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 Boşta Bekleme EPT Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x Enhanced Intel SpeedStep Execute Disable Bit Intel AES Yen |
| Çekirdek | 20 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 20 |
| Temel Frekans | 1.8 GHz |
| Artırılmış Frekans | 5.3 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Var |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Önbellek L1 | 2 MB |
| Önbellek L2 | 36 MB |
| Önbellek L3 | 30 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 65 W |
| Soket | LGA1851 |
| Sıcaklık | 105 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 6400 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 5.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 24 |
| PassMark Puanı | 50.100 |
| YZ Performansı | 13 TOPS |