ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core i7-960
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Bloomfield |
| Çıkış Yılı | 2009 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | i7-960 |
| Transistör Mesafesi | 45 nm |
| Bellek Türü | DDR3 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 1.Nesil Intel Core |
| İşlemci Üst Modeli | i7-960 |
| Çıkış Dönemi | 4.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | Boşta Bekleme Intel Hyper-Threading Intel SpeedStep Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x Intel Turbo Boost 1.0 |
| Çekirdek | 4 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 8 |
| Temel Frekans | 3.2 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.46 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 128 KB |
| Önbellek L2 | 1 MB |
| Önbellek L3 | 8 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 130 W |
| Soket | LGA1366 |
| Sıcaklık | 67 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 1066 MHz |
| Bellek Kanalı | 3 |
| PassMark Puanı | 5.831 |