ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core i5-4440
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Haswell |
| Çıkış Yılı | 2013 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | i5-4440 |
| Transistör Mesafesi | 22 nm |
| Bellek Türü | DDR3 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 4.Nesil Intel Core |
| İşlemci Üst Modeli | i5-4440 |
| Çıkış Dönemi | 3.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 Boşta Bekleme Intel Kimlik Doğrulama Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x Intel My WiFi Intel Sma |
| Çekirdek | 4 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 4 |
| Temel Frekans | 3.1 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.3 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 256 KB |
| Önbellek L2 | 1 MB |
| Önbellek L3 | 6 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 84 W |
| Soket | LGA1150 |
| Sıcaklık | 72 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | HD Graphics 4600 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 1600 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 16 |
| PassMark Puanı | 4.786 |
| 2. Bellek Türü | DDR3L |
| 2. Bellek Hızı | 1600 MHz |