ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core i5-3470
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Ivy Bridge |
| Çıkış Yılı | 2012 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | i5-3470 |
| Transistör Mesafesi | 22 nm |
| Bellek Türü | DDR3 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 3.Nesil Intel Core |
| İşlemci Üst Modeli | i5-3470 |
| Çıkış Dönemi | 2.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX Boşta Bekleme Intel Kimlik Doğrulama Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 Intel vPro Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x |
| Çekirdek | 4 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 4 |
| Temel Frekans | 3.2 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.6 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 128 KB |
| Önbellek L2 | 1 MB |
| Önbellek L3 | 6 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 77 W |
| Soket | LGA1155 |
| Sıcaklık | 67 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | HD Graphics 2500 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 1600 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 16 |
| PassMark Puanı | 6.679 |