ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core i5-2500
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Sandy Bridge |
| Çıkış Yılı | 2011 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | i5-2500 |
| Transistör Mesafesi | 32 nm |
| Bellek Türü | DDR3 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 2.Nesil Intel Core |
| İşlemci Üst Modeli | i5-2500 |
| Çıkış Dönemi | 1.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX Boşta Bekleme Intel Kimlik Doğrulama Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 Intel vPro Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x Intel Flex Me |
| Çekirdek | 4 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 4 |
| Temel Frekans | 3.3 GHz |
| Artırılmış Frekans | 3.7 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 256 KB |
| Önbellek L2 | 1 MB |
| Önbellek L3 | 6 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 95 W |
| Soket | LGA1155 |
| Sıcaklık | 73 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | HD Graphics 2000 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 1333 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 2.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 16 |
| PassMark Puanı | 6.342 |