ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core i5-12600K (BX8071512600K)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Alder Lake |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | i5-12600K |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Bellek Türü | DDR5 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 12.Nesil Intel Core |
| İşlemci Üst Modeli | i5-12600 |
| Çıkış Dönemi | 4.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 Boşta Bekleme Intel Hyper-Threading Intel Optane Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x Execute Dis |
| Çekirdek | 10 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 16 |
| Temel Frekans | 3.7 GHz |
| Artırılmış Frekans | 4.9 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Önbellek L1 | 864 KB |
| Önbellek L2 | 9.5 MB |
| Önbellek L3 | 20 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 125 W |
| Soket | LGA1700 |
| Sıcaklık | 100 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | UHD Graphics 770 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 4800 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 5.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 20 |
| PassMark Puanı | 26.194 |
| 2. Bellek Türü | DDR4 |
| 2. Bellek Hızı | 3200 MHz |