ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core i5-11500 (65 W)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Rocket Lake |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | i5-11500 |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 11.Nesil Intel Core |
| İşlemci Üst Modeli | i5-11500 |
| Çıkış Dönemi | 1.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 Boşta Bekleme Intel Hyper-Threading Intel Kimlik Doğrulama Intel Sabit Görüntü Platformu Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2. |
| Çekirdek | 6 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 12 |
| Temel Frekans | 2.7 GHz |
| Artırılmış Frekans | 4.6 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 384 KB |
| Önbellek L2 | 3 MB |
| Önbellek L3 | 12 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 65 W |
| Soket | LGA1200 |
| Sıcaklık | 100 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | UHD Graphics 750 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 4.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 20 |
| PassMark Puanı | 17.543 |