ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core i3-550
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Clarkdale |
| Çıkış Yılı | 2010 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i3 |
| İşlemci Modeli | i3-550 |
| Transistör Mesafesi | 32 nm |
| Bellek Türü | DDR3 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 1.Nesil Intel Core |
| İşlemci Üst Modeli | i3-550 |
| Çıkış Dönemi | 2.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | Boşta Bekleme Intel Hyper-Threading Intel SpeedStep Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x |
| Çekirdek | 2 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 4 |
| Temel Frekans | 3.2 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 64 KB |
| Önbellek L2 | 512 KB |
| Önbellek L3 | 4 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 73 W |
| Soket | LGA1156 |
| Sıcaklık | 73 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | HD Graphics |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 1333 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 2.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 16 |
| PassMark Puanı | 2.825 |