ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core i3-3220
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Ivy Bridge |
| Çıkış Yılı | 2012 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i3 |
| İşlemci Modeli | i3-3220 |
| Transistör Mesafesi | 22 nm |
| Bellek Türü | DDR3 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 3.Nesil Intel Core |
| İşlemci Üst Modeli | i3-3220 |
| Çıkış Dönemi | 3.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX Boşta Bekleme Intel Hyper-Threading Intel Kimlik Doğrulama Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x Intel My WiFi |
| Çekirdek | 2 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 4 |
| Temel Frekans | 3.3 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 64 KB |
| Önbellek L2 | 512 KB |
| Önbellek L3 | 3 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 55 W |
| Soket | LGA1155 |
| Sıcaklık | 65 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | HD Graphics 2500 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 1600 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 2.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 16 |
| PassMark Puanı | 4.233 |