ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core i3-13100 (BX8071513100)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Raptor Lake |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i3 |
| İşlemci Modeli | i3-13100 |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Bellek Türü | DDR5 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 13.Nesil Intel Core |
| İşlemci Üst Modeli | i3-13100 |
| Çıkış Dönemi | 1.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 Boşta Bekleme EPT Intel Hyper-Threading Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 SSE 4.2 VT-x Execute Disable Bit Intel AES Yeni |
| Çekirdek | 4 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 8 |
| Temel Frekans | 3.4 GHz |
| Artırılmış Frekans | 4.5 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 320 KB |
| Önbellek L2 | 5 MB |
| Önbellek L3 | 12 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 60 W |
| Soket | LGA1700 |
| Sıcaklık | 100 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | UHD Graphics 730 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 4800 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 5.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 20 |
| PassMark Puanı | 15.324 |
| 2. Bellek Türü | DDR4 |
| 2. Bellek Hızı | 3200 MHz |