ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Core i3-10320 (BX8070110320)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Comet Lake |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i3 |
| İşlemci Modeli | i3-10320 |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 10.Nesil Intel Core |
| İşlemci Üst Modeli | i3-10320 |
| Çıkış Dönemi | 2.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 Boşta Bekleme Intel Hyper-Threading Intel Kimlik Doğrulama Intel Optane Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 Sanallaştırma S |
| Çekirdek | 4 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 8 |
| Temel Frekans | 3.8 GHz |
| Artırılmış Frekans | 4.6 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 256 KB |
| Önbellek L2 | 1 MB |
| Önbellek L3 | 8 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 65 W |
| Soket | LGA1200 |
| Sıcaklık | 100 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | UHD Graphics 630 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 16 |
| PassMark Puanı | 10.129 |