ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Celeron G5905
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | Intel Comet Lake |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| İşlemci Serisi | Intel Celeron G |
| İşlemci Modeli | G5905 |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | Intel Celeron |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 9.Nesil Intel Celeron |
| İşlemci Üst Modeli | G5905 |
| Çıkış Dönemi | 3.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | Boşta Bekleme Intel Kimlik Doğrulama Intel Optane Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x Intel Smart Cache VT-d |
| Çekirdek | 2 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 2 |
| Temel Frekans | 3.5 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 128 KB |
| Önbellek L2 | 512 KB |
| Önbellek L3 | 4 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 58 W |
| Soket | LGA1200 |
| Sıcaklık | 100 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | UHD Graphics 610 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 16 |
| PassMark Puanı | 2.862 |