ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
AMD Ryzen Threadripper Pro 9955WX (100-000000725)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | AMD Zen 5 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen Threadripper |
| İşlemci Modeli | THR-PRO-9955WX |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Bellek Türü | DDR5 |
| İşlemci Ailesi | AMD Ryzen |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 9.Nesil AMD Ryzen Threadripper Pro |
| İşlemci Üst Modeli | THR-PRO-9955 |
| Çıkış Dönemi | 3.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 FMA3 Sanallaştırma SSE 4.2 AMD AVIC (Interrupt Virtualization) AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD Expo AMD fTPM AMD Memory Guard AMD Prec |
| Çekirdek | 16 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 32 |
| Temel Frekans | 4.5 GHz |
| Artırılmış Frekans | 5.4 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Önbellek L1 | 1.25 MB |
| Önbellek L2 | 16 MB |
| Önbellek L3 | 64 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 350 W |
| Transistör Tipi | FinFET |
| Soket | TR5 |
| Sıcaklık | 95 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Hızı | 6400 MHz |
| Bellek Kanalı | 8 |
| PCIe Sürümü | 5.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 144 |
| PassMark Puanı | 68.227 |