ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
AMD Ryzen Threadripper 3960X
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | AMD Zen 2 |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen Threadripper |
| İşlemci Modeli | THR-3960X |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | AMD Ryzen |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 3.Nesil AMD Ryzen Threadripper |
| İşlemci Üst Modeli | THR-3900 |
| Çıkış Dönemi | 4.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AMD Ryzen Master Utility AMD fTPM |
| Çekirdek | 24 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 48 |
| Temel Frekans | 3.8 GHz |
| Artırılmış Frekans | 4.5 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Önbellek L1 | 2.25 MB |
| Önbellek L2 | 12 MB |
| Önbellek L3 | 128 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 280 W |
| Transistör Tipi | FinFET |
| Soket | TRX4 |
| Sıcaklık | 68 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| Bellek Kanalı | 4 |
| PCIe Sürümü | 4.0 |
| PassMark Puanı | 55.777 |