ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
AMD Ryzen Threadripper 1900X
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | AMD Zen |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen Threadripper |
| İşlemci Modeli | THR-1900X |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | AMD Ryzen |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 1.Nesil AMD Ryzen Threadripper |
| İşlemci Üst Modeli | THR-1900 |
| Çıkış Dönemi | 3.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 FMA4 AMD SenseMI Enmotus FuzeDrive Sanallaştırma XFR |
| Çekirdek | 8 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 16 |
| Temel Frekans | 3.8 GHz |
| Artırılmış Frekans | 4.0 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Önbellek L1 | 768 KB |
| Önbellek L2 | 4 MB |
| Önbellek L3 | 16 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 180 W |
| Soket | TR4 |
| Sıcaklık | 68 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Kanalı | 4 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 64 |
| PassMark Puanı | 15.200 |