ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
AMD Ryzen 5 Pro 9645 (100-000001409)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | AMD Zen 5 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 5 Pro |
| İşlemci Modeli | R5-PRO-9645 |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Bellek Türü | DDR5 |
| İşlemci Ailesi | AMD Ryzen Pro |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 9.Nesil AMD Ryzen Pro |
| İşlemci Üst Modeli | R5-PRO-9645 |
| Çıkış Dönemi | 3.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 FMA3 Sanallaştırma SSE 4.2 AMD AVIC (Interrupt Virtualization) AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD fTPM AMD Memory Guard AMD Platform Secu |
| Çekirdek | 6 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 12 |
| Temel Frekans | 3.9 GHz |
| Artırılmış Frekans | 5.4 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Kapalı (Kilitli) |
| Önbellek L1 | 480 KB |
| Önbellek L2 | 6 MB |
| Önbellek L3 | 32 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 65 W |
| Transistör Tipi | FinFET |
| Soket | AM5 (LGA 1718) |
| Sıcaklık | 95 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | AMD Radeon Graphics |
| Grafik İşlemci Çekirdeği | 2 |
| ECC Bellek Desteği | Var |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 5.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 28 |