ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
AMD Ryzen 5 3400G
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | AMD Zen+ |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 5 |
| İşlemci Modeli | R5-3400G |
| Transistör Mesafesi | 12 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | AMD Ryzen |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Jenerasyon | 3.Nesil AMD Ryzen |
| İşlemci Üst Modeli | R5-3400 |
| Çıkış Dönemi | 3.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 AMD Ryzen Master Utility AMD SenseMI AMD StoreMI SSE 4.2 AMD fTPM |
| Çekirdek | 4 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 8 |
| Temel Frekans | 3.7 GHz |
| Artırılmış Frekans | 4.2 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Önbellek L1 | 384 KB |
| Önbellek L2 | 2 MB |
| Önbellek L3 | 4 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 65 W |
| Transistör Tipi | FinFET |
| Soket | AM4 |
| Sıcaklık | 95 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | Radeon RX Vega 11 |
| Grafik İşlemci Çekirdeği | 11 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 2933 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 8 |
| PassMark Puanı | 9.977 |