ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
AMD Athlon 3000G (YD3000C6FHBOX)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| İşlemci Mimarisi | AMD Zen |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| İşlemci Serisi | AMD Athlon 3000 |
| İşlemci Modeli | AT-3000G |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Bellek Türü | DDR4 |
| İşlemci Ailesi | AMD Athlon |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| İşlemci Üst Modeli | AT-3000 |
| Çıkış Dönemi | 4.Çeyrek |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 FMA3 SSE 4.2 AMD fTPM |
| Çekirdek | 2 |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 4 |
| Temel Frekans | 3.5 GHz |
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Önbellek L1 | 192 KB |
| Önbellek L2 | 1 MB |
| Önbellek L3 | 4 MB |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 35 W |
| Soket | AM4 |
| Sıcaklık | 95 °C |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
| Grafik İşlemci Modeli | Radeon RX Vega 3 |
| Grafik İşlemci Çekirdeği | 3 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
| Bellek Hızı | 2667 MHz |
| Bellek Kanalı | 2 |
| PCIe Sürümü | 3.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 6 |
| PassMark Puanı | 5.389 |