ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Yui Maxifry M30 Air Fryer Fritöz (Siyah)
Program Sayısı
8
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Yapışmaz Kaplama Kaymaz Ayaklar Dokunmatik LED Ekran Uygulama ile Kontrol |
| Genişlik | 29 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 37 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1800 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Kızartma Kızartma Yapma Buz Çözme Fermente İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 5.9 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 29 cm |
| Hazne Kapasitesi | 6.5 litre |
| Program Sayısı | 8 |