ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Wiami SF-AF-016A Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
8
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Çıkarılabilir Izgara |
| Genişlik | 31 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 34.5 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 27 cm |
| Hazne Kapasitesi | 5 litre |
| Program Sayısı | 8 |