ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tower T17099 Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
8
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Aynı Anda İki Farklı Yiyecek Pişirme Senkronu Çıkarılabilir Izgara Dokunmatik LED Ekran |
| Genişlik | 39.9 cm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 30.5 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1700 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Pişirme İşlevi Az Yağda Kızartma Izgara Yapma Isıtma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 2 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 7.2 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 35.5 cm |
| Hazne Kapasitesi | 8.5 litre |
| Program Sayısı | 8 |