ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tefal Super Uno Fritöz (FR314030)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Isınmayan Gövde Koku Filtresi Kaymaz Ayaklar Çıkarılabilir Üst Kapak İzleme Pe |
| Renk | Beyaz |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1800 W |
| Fonksiyonlar | Kızartma Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Yağda Pişirme |
| Yiyecek Kapasitesi | 1.5 kg |
| Uyarı Işığı | Var |
| Ağırlık | 3.31 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Hazne Kapasitesi | 2.2 litre |