ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tefal FA 7003 Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar İzleme Penceresi |
| Genişlik | 38.9 cm |
| Renk | Beyaz |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 45.4 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1800 W |
| Fonksiyonlar | Kızartma Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Yağda Pişirme |
| Yiyecek Kapasitesi | 2.2 kg |
| Derinlik | 31.5 cm |
| Hazne Kapasitesi | 1.3 litre |