ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tefal Easy Fry Essential Air Fryer Fritöz (EY130840)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Kaymaz Ayaklar PTFE Hazne |
| Genişlik | 33.3 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 29.6 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1430 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Yağsız Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Yiyecek Kapasitesi | 600 g |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 24.7 cm |
| Hazne Kapasitesi | 3.5 litre |