ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tefal Easy Fry Air Fryer Fritöz (EY4018)
Program Sayısı
4
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Otomatik Kapanma LCD Ekran |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1500 W |
| Fonksiyonlar | Pişirme İşlevi Kızartma Yapma Izgara Yapma Fırınlama Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Yiyecek Kapasitesi | 1.2 kg |
| Ağırlık | 4 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Hazne Kapasitesi | 4.2 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Tefal Easy Fry Air Fryer Fritöz Kullanım Kılavuzu |
| Program Sayısı | 4 |