ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Severin FR 2445 XXL Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
8
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Dokunmatik LED Ekran Seramik Hazne Seramik Kaplı Hazne |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2000 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Yiyecek Kapasitesi | 1.5 kg |
| Uyarı Işığı | Var |
| Ağırlık | 2.6 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Hazne Kapasitesi | 5 litre |
| Program Sayısı | 8 |