ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Robogil AF-19D Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
12
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Soğuk Dokunuş Kulp Otomatik Kapanma Arıza İkaz Sistemi Dokunma |
| Genişlik | 26.7 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 32.6 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1500 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Yağsız Pişirme Meyve/Sebze Kurutma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 34.2 cm |
| Hazne Kapasitesi | 6.5 litre |
| Program Sayısı | 12 |
| Sıcak Tutma | Var |