ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Rexon Dual Cooker Air Fryer Fritöz (Siyah)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Dokunmatik Dijital Ekran |
| Genişlik | 37.8 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 36.4 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1700 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Yağsız Pişirme Isıtma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 2 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 7.5 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 31.9 cm |
| Hazne Kapasitesi | 8 litre |