ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer Fritöz
Program Sayısı
5
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Isınmayan Gövde Otomatik Kapanma Sesli Uyarı Yapışmaz Kaplama Kablo Saklama Yeri LED Ekran Ön Pişirme Ayarı Q |
| Genişlik | 32.1 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 31.5 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2225 W |
| Fonksiyonlar | Kızartma Yapma Izgara Yapma Fırınlama Yapma Isıtma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Yiyecek Kapasitesi | 1.4 kg |
| Uyarı Işığı | Var |
| Ağırlık | 7.9 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 43.3 cm |
| Hazne Kapasitesi | 7.3 litre |
| Program Sayısı | 5 |
| Sıcak Tutma | Var |