ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips NA555/00 Airfryer Fritöz
Program Sayısı
19
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Otomatik Kapanma Yapışmaz Kaplama Aynı Anda İki Farklı Yiyecek Pişirme Senkronu Buhar Haznesi Dokunmatik LED |
| Genişlik | 44.4 cm |
| Renk | Inox |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik ve Plastik |
| Yükseklik | 38.3 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2750 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Buharda Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 2 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 8.75 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 35.5 cm |
| Hazne Kapasitesi | 9 litre |
| Program Sayısı | 19 |
| Sıcak Tutma | Var |