ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips NA322/00 Airfryer Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik LED Ekran Fat Removal Teknolojisi HomeID Tarif Uygulaması İzleme Penceresi Karıştırma Uyarısı Rapid Air Teknolojisi |
| Genişlik | 286 cm |
| Renk | Gold |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 397 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1400 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Fırınlama Yapma Buz Çözme Yoğurt Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 4.6 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 294 cm |
| Hazne Kapasitesi | 4.2 litre |
| Sıcak Tutma | Var |