ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips HD9880/90 Airfryer Fritöz
Program Sayısı
50
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Isınmayan Gövde Otomatik Kapanma Sesli Uyarı Hızlı Pişirme LED Ekran NutriU Uygulaması Rapid CombiAir Teknolo |
| Genişlik | 31.5 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 30.7 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2200 W |
| Fonksiyonlar | Pişirme İşlevi Kızartma Yapma Izgara Yapma Fırınlama Yapma Buz Çözme Meyve/Sebze Kurutma İşlevi Ağır Ateşte Pişirme Ekmek Kızartma Kavurma İşlevi Vaku |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Yiyecek Kapasitesi | 2 kg |
| Ağırlık | 9.2 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 40.3 cm |
| Hazne Kapasitesi | 8.3 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Philips HD9880/90 Airfryer Fritöz Kullanım Kılavuzu |
| Program Sayısı | 50 |
| Sıcak Tutma | Var |