ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips HD9220/20 Airfryer Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Otomatik Kapanma Sesli Uyarı Kaymaz Ayaklar Kablo Saklama Yeri |
| Genişlik | 31 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 38 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1400 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Pişirme İşlevi Az Yağda Kızartma Kızartma Yapma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Yiyecek Kapasitesi | 800 g |
| Ağırlık | 7 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 28 cm |
| Kullanım Kılavuzu | Philips HD9220/20 Airfryer Fritöz Kullanım Kılavuzu |