ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfryer Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Yapışmaz Kaplama Amazon Alexa Desteği BPA İçermez Izgara Rafı Ön Pişirme Ayarı |
| Genişlik | 30 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 33 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2000 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Pişirme İşlevi Az Yağda Kızartma Kızartma Yapma Izgara Yapma Fırınlama Yapma Isıtma İşlevi Buz Çözme Fermente İşlevi Karıştırma İşlev |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Yiyecek Kapasitesi | 1.4 kg |
| Ağırlık | 6.25 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 41 cm |
| Hazne Kapasitesi | 7.2 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfryer Fritöz Kullanım Kılavuzu |
| Sıcak Tutma | Var |